Szkoła w Ostroszowicach z tytułem Ambasadora Gór Sowich

2022-10-25

Szkoła w Ostroszowicach z tytułem Ambasadora Gór Sowich

W Szkole Podstawowej w Ostroszowicach odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Znam Góry Sowie" realizowanego przez Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich. Celem przedsięwzięcia było propagowanie lokalnej turystyki oraz zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania czasu wolnego na szlakach w Górach Sowich. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ostroszowicach uzyskała zaszczytny tytuł AMBASADORA GÓR SOWICH.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu. Nagrody dla uczniów i opiekunów wręczyli Dorota Konieczna-Enozel - Burmistrz Pieszyc, pełniąca jednocześnie funkcję Prezesa Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich i Jolanta Zarzeka - Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego wypoczynku w Górach Sowich. Do zobaczenia na szlaku.

Szkoła w Ostroszowicach z tytułem Ambasadora Gór SowichSzkoła w Ostroszowicach z tytułem Ambasadora Gór Sowich