Strona główna

Święto Policji w pałacu w Kiełczynie

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2023-07-13

Święto Policji w pałacu w Kiełczynie

aktualności Gmina Dzierżoniów

W pałacu w Kiełczynie 11 lipca 2023 r. obyły się uroczyste obchody Święta Policji. W tym dniu świętowano również 104. rocznicę powstania Polskiej Policji.

Uroczystość rozpoczęła insp. Monika Kudła-Myślicka Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie, która złożyła policjantom życzenia i podziękowała za ich codzienną, trudną służbę.

Obchody były też okazją do wręczenia nominacji na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów z powiatu dzierżoniowskiego: wicestarosta Andrzej Bolisęga, zastępca burmistrza Dzierżoniowa Dorota Pieszczuch, zastępca wójta gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka, burmistrz Piławy Górnej Krzysztof Chudyk, zastępca wójta gminy Łagiewniki Jacek Mikus, burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski. Samorządowcy w imieniu wszystkich mieszkańców podziękowali funkcjonariuszom za ich oddanie oraz pracę na rzecz naszej społeczności.

W trakcie uroczystości wicestarosta Andrzej Bolisęga oficjalnie przekazał kluczyki do służbowego kłada zakupionego ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego.

Na zakończenie obecni na uroczystości mogli zobaczyć efekty przeprowadzonej rewitalizacji pałacu.

Święto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w KiełczynieŚwięto Policji w pałacu w Kiełczynie
powrót do poprzedniej strony