2022-11-07

Sudeckie Kryształy 2022

Już po raz IX Telewizja Sudecka była organizatorem Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy". Gala finałowa konkursu odbyła się 5 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach.

Plebiscyt "Sudeckie Kryształy" pozwala wyróżnić - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji - te, które odniosły sukces i są dla innych przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności.

Miło nam poinformować, że w kategorii "Najlepszy Produkt - Usługa" wyróżnienie otrzymał gminny "Dom Pokoleń", który znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Ząbkowickiej 70. W jego skład wchodzi: Dzienny Dom Senior +, Żłobek Gminny "Sudeckie Skrzaty", Gminne Przedszkole Publiczne "Wielka Przygoda", Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Promyk Słońca" oraz Dzierżoniowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Nazwa całego obiektu - "Dom Pokoleń Gminy Dzierżoniów" - odzwierciedla wachlarz usług społecznych, jakie są świadczone w tym miejscu.

Wyróżnienie podczas uroczystej gali odebrał Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Cieszymy się, że "Dom Pokoleń" został doceniony w tak prestiżowym plebiscycie.

Sudeckie Kryształy 2022Sudeckie Kryształy 2022