Stworzyli wyjątkowe kartki wielkanocne

2019-04-09

Stworzyli wyjątkowe kartki wielkanocne

Czy trzeba posiadać specjalne umiejętności, aby własnoręcznie wykonać świąteczną kartkę wielkanocną? Okazuje się, że wystarczy odrobina chęci, trochę czasu i uśmiech, który pomaga we wszystkich działaniach.

6 kwietnia w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury odbyły się pierwsze warsztaty tworzenia kartek tematycznie nawiązujących do świąt, ich symboli i tradycji. Każdy chętny mógł przystanąć i z przygotowanych elementów stworzyć niepowtarzalną niespodziankę dla znajomych i rodziny.

Niemal 100 różnorodnych, kolorowych kartek ma szansę, dzięki naszym warsztatom, powędrować z życzeniami w świat.

Kolejna odsłona zajęć już w niedzielę 14 kwietnia. Zapraszamy do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury od 13:00 do 17:00!

Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta

Stworzyli wyjątkowe kartki wielkanocneStworzyli wyjątkowe kartki wielkanocneStworzyli wyjątkowe kartki wielkanocne