Sołtysi podsumowali mijającą kadencję

2019-01-16

Sołtysi podsumowali mijającą kadencję

Sołtysi i przedstawiciele rad sołeckich z terenu gminy Dzierżoniów spotkali się 15 stycznia na ostatniej w tej kadencji naradzie. Spotkanie było okazją do podziękowania gospodarzom wsi za ich dotychczasową pracę.

Wójt Marek Chmielewski i jego zastępca Jolanta Zarzeka podkreślali, że sołtysów charakteryzuje wytrwałość, sprawność organizacyjna i oddanie. Ich praca przyczyniła się do realizacji wielu wartościowych inicjatyw, które nie tylko zmieniły oblicze miejscowości, ale także wpłynęły na rozwój całej gminy.

Wśród głównych tematów narady było podsumowanie pracy sołtysów w mijającej kadencji. O najważniejszych inwestycjach i zadaniach realizowanych przez sołectwa opowiedziała Anna Hoffmann z Urzędu Gminy Dzierżoniów. Z kolei Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka przypomniała o zrealizowanych w minionych latach przedsięwzięciach i projektach dofinansowanych ze środków zewnętrznych.

Uczestnicy narady dyskutowali też m.in. o wyborach sołtysów i rad sołeckich, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, a także ustalali kalendarz wydarzeń na ten rok.

Sołtysi podsumowali mijającą kadencjęSołtysi podsumowali mijającą kadencjęSołtysi podsumowali mijającą kadencjęSołtysi podsumowali mijającą kadencjęSołtysi podsumowali mijającą kadencję