AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2023-09-13

Rodzinny Turniej Minigolfa

aktualności Gmina Dzierżoniów

Za nami rodzinny turniej minigolfa, który odbył się 10 września na polu golfowym przy budynku Biblioteki w Uciechowie. Turniej zgromadził 15 dwuosobowych drużyn, które rywalizowały ze sobą w emocjonujących rozgrywkach.

Zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności i determinację, by zdobyć tytuł zwycięzcy. Były to prawdziwe zmagania sportowe, które dostarczyły wielu wrażeń.

Turniej został połączony z programem profilaktycznym pod nazwą "Nie daj się wciągnąć". W ramach tego programu odbyły się warsztaty profilaktyczne, które miały na celu pokazanie dzieciom i młodzieży alternatywnych i zdrowych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Podczas tych warsztatów uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak ważne jest zdrowe podejście do życia, unikanie negatywnych wpływów Internetu oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Ponadto, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych atrakcjach, takich jak zajęcia plastyczne, zajęcia zorganizowane przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej "Szpica" oraz skosztować smakołyków przygotowanych przez mieszkańców Uciechowa. Dla dzieci przygotowano również stanowisko z malowaniem twarzy oraz dmuchany zamek.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

powrót do poprzedniej strony