Reprezentacja szkoły w Piławie Dolnej na sesji Rady Powiatu

2018-09-26

Reprezentacja szkoły w Piławie Dolnej na sesji Rady Powiatu

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odebrała podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Dzierżoniowskiego gratulacje za swoje osiągnięcia w Dolnośląskich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku 2017/2018.

Na tle całego województwa wyróżniło się pięć drużyn ze szkół powiatu dzierżoniowskiego. Drużyna chłopców ze szkoły w Piławie Dolnej zajęła I miejsce w rywalizacji unihokeja.

Gratulacje za osiągnięte wyniki, wraz z życzeniami dalszych sukcesów i podziękowaniami za podejmowane działania na rzecz popularyzacji sportu i promocję powiatu, uczniom i przedstawicielom szkół przekazali przewodniczący Rady Powiatu Marian Kowal i starosta Janusz Guzdek.