Przedstawiciele gminy Dzierżoniów uczcili Święto Niepodległości

2020-11-12

Przedstawiciele gminy Dzierżoniów uczcili Święto Niepodległości

Z okazji 102 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski i Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów Grzegorz Powązka złożyli 10 listopada kwiaty pod obeliskiem w Tuszynie. Tradycyjne gminne obchody Święta Niepodległości nie odbyły się ze względu na trwającą pandemię koronawirusa.

Przedstawicielom gminy Dzierżoniów towarzyszyli żołnierze ze Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej "Szpica", dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie Elżbieta Kędzierska-Dydo i dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta Justyna Kaczorowska.

Przedstawiciele gminy Dzierżoniów uczcili Święto NiepodległościPrzedstawiciele gminy Dzierżoniów uczcili Święto Niepodległości