Przebudowa dróg dojazdowych do pól w Kiełczynie i Tuszynie

2018-11-02

Przebudowa dróg dojazdowych do pól w Kiełczynie i Tuszynie

Zakończono prace przy przebudowie dróg dojazdowych do pól w Kiełczynie i Tuszynie. Realizacja inwestycji była możliwa dzięki pozyskanym środkom finansowym z budżetu Województwa Dolnośląskiego na zadania rekultywacyjne.

W ramach zadania wykonano nowe nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 0,53 km w Kiełczynie i 0,22 km w Tuszynie.

Zrealizowany został cel główny inwestycji: poprawa dotychczasowych warunków gospodarowania oraz rozwój produkcji rolnej. Przebudowa wpłynie również na zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy uczestników dróg.