Prezentacje Tradycyjnych Stołów Wigilijnych

2022-11-30

Prezentacje Tradycyjnych Stołów Wigilijnych

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wspólnie z organizacjami działającymi na rzecz rolnictwa oraz Kołami Gospodyń Wiejskich serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w "Prezentacji Tradycyjnych Stołów Wigilijnych".

Prezentacja rozpocznie się 17 grudnia 2022 roku o godzinie 12:00 w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze, ul. Podwale 25.

Celem tego wydarzenia jest kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia przez m.in. zaprezentowanie świątecznych potraw i wypieków, występy zespołów ludowych, promowanie i sprzedaż rękodzieła charakterystycznego dla mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu.

Regulaminy oraz karta zgłoszenia zostały umieszczone na stronie internetowej umwd.dolnyslask.pl.