Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek w Wałbrzychu

2023-03-07

Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek w Wałbrzychu

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wspólnie z organizacjami działającymi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz Galerią Victoria w Wałbrzychu serdecznie zapraszają na "Prezentację Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek". Podczas prezentacji odbędzie się konkurs na "Najpiękniejszą Palmę i Pisankę Wielkanocną".

Prezentacja odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku od godziny 12:00 do godziny 16:00 w Galerii Victoria w Wałbrzychu, ul. 1 Maja 64.

Celem tego wydarzenia jest kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z Wielkanocą przez m.in. zaprezentowanie świątecznych potraw i wypieków, promowanie i sprzedaż rękodzieła charakterystycznego dla mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu.

Zachęcamy koła gospodyń wiejskich oraz organizacje pozarządowe z terenu województwa dolnośląskiego do udziału. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 17 marca 2023 roku.

Regulaminy oraz karta zgłoszenia zostały umieszczone na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, w zakładce Rozwój Obszarów Wiejskich - aktualności Wydziału Obszarów Wiejskich

Serdecznie zapraszamy do udziału!