2023-02-24

Powiatowy Konkurs na Najpiękniejsza Palmę Wielkanocną

Starosta Dzierżoniowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie pn. "Najpiękniejsze Wielkanocne Palmy" w ramach tegorocznej edycji wydarzenia "WielkaMoc Tradycji". Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkich pasjonatów rękodzieła.

Do konkursu mogą przystąpić osoby indywidualne, grupy formalne oraz nieformalne. W tym roku palmy oceniane są w dwóch kategoriach:

• I kategoria - palmy o wysokości od 1 m do 3 m,
  • II kategoria - palmy o wysokości od 50 cm do 99 cm

Gotowe palmy wraz z metryczką i czytelnie wypełnioną kartą zgłoszeniową należy złożyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury przy ul. Świdnicka 23 w Dzierżoniów do 30 marca 2023 roku do godziny 16:00.

Wspólnie kultywujmy i podtrzymujmy tradycję oraz zwyczaje związane z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.