Podsumowanie akcji zbiórki karmy w SP Tuszyn

2021-12-23

Podsumowanie akcji zbiórki karmy w SP Tuszyn

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie 17 grudnia podsumowali akcję zbiórki karmy dla kotów wspierającą Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział w Dzierżoniowie.

Zarówno uczniowie, jak i wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły aktywnie włączyli się w akcję. Wspólnie zebraliśmy 110 kg karmy!

W tym dniu gościliśmy także przedstawicieli dzierżoniowskiego TOZ, którzy przybliżyli nam swoją działalność oraz wręczyli symboliczne nagrody uczniom, którzy przynieśli najwięcej karmy.

Dodatkowo, panie Joanna Chrzan i Kamila Hajduk w ramach działań uspołeczniających przeprowadziły plastyczne i ruchowe zajęcia edukacyjne w grupach przedszkolnych oraz klasach I-III. Tematyką była prawidłowa opieka nad zwierzętami.

Jak się okazało, po raz kolejny dzierżoniowskie futrzaki mogły liczyć na wsparcie społeczności naszej szkoły.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazanie wielkiego serducha!

Joanna Chrzan