2022-04-28

Poczytaj mi

Na czym polega praca wójta? Między innymi na wspieraniu demokracji. 27 kwietnia, podczas podsumowania akcji "Poczytaj mi..." w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta, Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski zaproponował przedszkolakom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku głosowanie w sprawie wyboru opowiadania z książki Renaty Piątkowskiej "Na wszystko jest sposób".

Wśród zakładek w kolorze gminy najmłodsi zdecydowanie opowiedzieli się za zielenią. W końcu za oknem mamy już wiosnę. Spotkanie zakończyło wybieranie książek do własnych biblioteczek domowych. Kolorowe tytuły, za które raz jeszcze dziękujemy darczyńcom, zostały ozdobione podpisanymi ekslibrysami. Wybór był bardzo trudny. Każda z prezentowanych książek była warta zaproszenia do domu.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili włączyć się do akcji i spędzić z dziećmi czas przybliżając im literaturę w najciekawszy sposób - osobiście i na żywo.

Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta

Poczytaj miPoczytaj miPoczytaj miPoczytaj miPoczytaj miPoczytaj miPoczytaj mi