Po raz drugi wspólnie planowaliśmy zagospodarowanie przestrzeni w Piławie Dolnej

2022-05-26

Drugie już spotkanie konsultacyjne w ramach projektu "Nasza przestrzeń. Konsultacje społeczne dokumentów planistycznych na wsi i w małych miastach" odbyło się 24 maja w Piławie Dolnej.

Głównym celem wydarzenia było przedyskutowanie wariantów zagospodarowania działki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej (powstałych w oparciu o pomysły z pierwszego spotkania), a także analiza potrzeb mieszkańców związanych z zagospodarowaniem miejscowości. Dyskusja dotyczyła również planowanego przebiegu przyszłej obwodnicy Dzierżoniowa.

W trakcie spotkania najmłodsi mieszkańcy mogli skorzystać z dmuchanych zamków, malowania twarzy czy gier planszowych.