Plan Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

motto

2020-11-06

Plan Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych - konsultacje

Zapraszamy do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Południowego Obszaru Funkcjonalnego.

Obszar ten tworzą gminy: Bardo, Bielawa, Bystrzyca Kłodzka, Ciepłowody, Duszniki Zdrój, gmina miejska Dzierżoniów, gmina wiejska Dzierżoniów, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Lewin Kłodzki, Łagiewniki, Międzylesie, Niemcza, Pieszyce, Piława Górna, Polanica Zdrój, Stoszowice, Stronie Śląskie, Szczytna, Ząbkowice Śl., Ziębice, Złoty Stok, powiat dzierżoniowski, powiat kłodzki oraz powiat ząbkowicki.

Jest to dokument programowy, który został opracowany na wniosek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz w związku z przygotowaniami jednostek samorządu terytorialnego do uruchomienia nowego okresu programowania Unii Europejskiej 2021 - 2027.

Uwagi i opinie można zgłaszać do 30.11.2020 r. za pośrednictwem formularza internetowego, który znajduje się na stronie: https://zitpof.webankieta.pl.

Do pobrania: Zarys Planu Działań