2022-02-09

PILNE! Zmiana terminu Biegu Gwarków!

Z uwagi na dynamiczną sytuację pogodową (temperatura rośnie i tak ma pozostać) zarząd Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich postanowił dziś przesunąć termin wydarzenia. Start już od najbliższego piątku 11 lutego!

Biegi zostaną rozegrane bez rywalizacji czasowej. Pamiątkowe medale zostaną wręczone 150 osobom (obowiązuje limit), które zapiszą się do startu i pokryją symboliczną opłatę startową.

Medale będą wysyłane osobom zapisanym, po podaniu adresu do wysyłki i zaliczeniu wymaganych tras do 15 marca 2022 r. Wszyscy zapisani zawodnicy dostaną pamiątkowe certyfikaty.

By każdy miał szansę przebiegnięcia wymaganych minimum 10 km, Bieg Gwarków odbędzie się w dniach 11 - 19.02.2022 r.

• Trasa BG1: Niedźwiedź (START) -> Kozie Siodło -> Lis (dolna część) -> Lisie Skały (tam należy zawrócić) -> Lis (dolna część) -> Kozie Siodło (META)
  • Trasa BG2: Nietoperz (START) -> Bielawska Polana (META)

Link do zapisów 38. Biegu Gwarków
Link do listy osób zapisanych