Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +

2022-03-07

Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +

Uroczystości pierwszej rocznicy Dziennego Domu Senior + Gminy Dzierżoniów odbyły się 1 marca w siedzibie placówki. W pierwszej części spotkania podsumowano rok działalności Domu, złożono życzenia i wręczono prezenty. W kolejnej części odbyła się prezentacja prac fotograf Anny Rudnikowskiej, wykorzystanych w kalendarzu na rok 2022.

Prace można obejrzeć w "Galerii w holu" w Domu Pokoleń Gminy Dzierżoniów przy ulicy Ząbkowickiej 70 (II piętro). Kolejna część spotkania to wspaniały koncert Janusza Małolepszego, świetny występ zespołu Sowiogórzanie, a także występ recytatorsko-wokalny z akompaniamentem ukulele, na którym grała Weronika Karwacka. Całości towarzyszyły odczyty wierszy w wykonaniu m.in. Krystyny Patrzykąt i Józefy Fity.

W wydarzeniu wzięli udział: Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Dzierżoniów Grażyna Ziernik, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów Piotr Podkówka, dyrektor Żłobka Gminnego "Sudeckie Skrzaty" Anna Słowik, dyrektor Przedszkola Gminnego "Wielka Przygoda" w Dzierżoniowie Jolanta Stawarz, prezes Dzierżoniowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Romualda Skiba, a także radni gminy Dzierżoniów oraz uczestnicy Klubu Senior + Gminy Dzierżoniów i Dziennego Domu Senior + Gminy Dzierżoniów.

Info i zdjęcia: Dzienny Dom Senior + Gminy Dzierżoniów

Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +