Partnerstwo Lokalne podsumowało kolejny rok działalności

2021-11-23

Partnerstwo Lokalne podsumowało kolejny rok działalności

Członkowie organizacji i instytucji wchodzących w skład Partnerstwa Lokalnego Gminy Dzierżoniów spotkali się 19 listopada w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku, aby podsumować kolejny rok pracy. Tym razem spotkanie odbyło się w klimacie lat 80. XX wieku.

Tradycyjnie uczestnicy opowiedzieli o zrealizowanych przedsięwzięciach i osiągniętych sukcesach. W tym roku członkowie organizacji rozmawiali również o tym, co jeszcze chcieliby wspólnie zdziałać, a także zaprezentowali swoje plany na przyszłość.

Do grona partnerów dołączył Dzienny Dom Senior+ Gminy Dzierżoniów. Tym samym Partnerstwo Lokalne liczy już 30 członków.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia serdecznie dziękujemy za pomoc.