Partnerstwo Lokalne podsumowało kolejny rok działalności

2018-12-11

Partnerstwo Lokalne podsumowało kolejny rok działalności

Członkowie organizacji i instytucji wchodzących w skład Partnerstwa Lokalnego Gminy Dzierżoniów spotkali się 7 grudnia w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta, aby podsumować kolejny rok pracy.

Tym razem do grona partnerów dołączyła Fundacja Rozwoju Kultury, Sztuki i Edukacji "Otwórz Drzwi" z Ostroszowic reprezentowana przez Małgorzatę Zabuską.

Jak co roku każda organizacja opowiedziała o podejmowanych działaniach i osiągniętych sukcesach. Uczestnicy spotkania mogli też podzielić się swoimi doświadczeniami oraz pomysłami z innymi organizacjami.

Prezenty rozdawali gościom Święty Mikołaj wraz z Reniferem i panią Mikołajową. Imprezę z uśmiechem i dowcipem prowadzili Marta Bąba i Kamil Świerzko, a konkurencje koordynowały niezawodne panie z Fundacji "Pokolorujmy Szarość".

Pyszny poczęstunek w tym roku to zasługa Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi "Przystań Mościsko" i Koła Gospodyń Domowych z Mościska. Ciasta przygotowały również koła gospodyń wiejskich z terenu całej gminy.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia serdecznie dziękujemy za pomoc.

Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. W. Reymonta