Ostroszowice z Pucharem Wójta Gminy Dzierżoniów

2022-09-22

Ostroszowice z Pucharem Wójta Gminy Dzierżoniów

21 września na boisku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ostroszowicach odbył się III Turniej Piłki Nożnej szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z: Grodziszcza, Budzowa, Mościska, Tuszyna, Piławy Dolnej i Ostroszowic.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

• 1 miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Ostroszowicach w składzie: W. Koleśnik (kapitan), M. Galik, A. Błażkiewicz, T. Kaleta, A. Chmielewski, W. Deptuła, M. Połcik i A. Czerkawski. Opiekunem drużyny był Norbert Warchoł
  • 2 miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Budzowie
  • 3 miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej
  • 4 miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Grodziszczu
  • 5 miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Tuszynie
  • 6 miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej w Mościsku.

Organizatorem turnieju był Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ostroszowicach przy współpracy z Gminą Dzierżoniów.

Nagrody i medale zwycięzcom oraz uczestnikom turnieju wręczyli Marek Chmielewski, Wójt Gminy Dzierżoniów oraz Jacek Dzwolak, Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ostroszowicach.