Strona główna

Ochotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozami

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2022-01-27

Ochotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozami

aktualności Gmina Dzierżoniów

Do ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Dzierżoniów trafiły wozy przekazane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie. W poniedziałek 24 stycznia w Ostroszowicach odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów.

W wydarzeniu wzięli udział: Komendant Powiatowy PSP bryg. Mariusz Piasecki, zastępca Komendanta PSP st. kpt. Sławomir Dudziński, Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, radni Rady Gminy Dzierżoniów, przedstawiciele sołectwa Ostroszowice i strażacy z jednostek OSP.

Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Roztoczniku trafił średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Mercedes. Z kolei Ochotnicza Straż Pożarna w Ostroszowicach otrzymała samochód operacyjny marki Renault.

Wójt Marek Chmielewski podziękował wszystkim strażakom i pracownikom Komendy Powiatowej PSP w Dzierżoniowie za dobrą współpracę oraz pełną poświęcenia służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu.

Ochotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozamiOchotnicze straże pożarne z gminy Dzierżoniów z nowymi wozami
powrót do poprzedniej strony