Strona główna

Obchody rocznicy napaści ZSRR na Polskę

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2021-09-17

Obchody rocznicy napaści ZSRR na Polskę

aktualności Gmina Dzierżoniów

Mieszkańcy, przedstawiciele władz i delegacje organizacji kombatanckich oraz szkół z terenu naszej gminy uczestniczyli 17 września w uroczystościach upamiętniających rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Obchody odbyły się pod pomnikiem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej.

Zebrani wysłuchali okolicznościowych przemówień: Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego i Prezesa Gminnego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Władysława Ostrowskiego.

Z patriotycznym programem artystycznym wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej. Na zakończenie uroczystości przybyłe delegacje złożyły pod pomnikiem wiązanki kwiatów.

Obchody uświetnili żołnierze Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej "Szpica".

Obchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na PolskęObchody rocznicy napaści ZSRR na Polskę
powrót do poprzedniej strony