Nowe radiowozy dla dzierżoniowskiej policji

2019-01-17

Nowe radiowozy dla dzierżoniowskiej policji

Gmina i miasto Dzierżoniów, mając na uwadze poprawę bezpieczeństwa swoich mieszkańców, wsparły finansowo zakup nowych radiowozów dla Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. Jeden z dwóch przekazanych samochodów trafi do dzielnicowych i na co dzień będzie wykorzystywany do patrolowania terenu m.in. naszej gminy.

W czwartek 17 stycznia Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski i Burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski uroczyście przekazali radiowozy Komendantowi Powiatowemu Policji w Dzierżoniowie podinsp. Przemysławowi Marutowi.