2021-10-19

Nowe książki w bibliotekach

Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta otrzymała dofinansowanie w wysokości 12 298 zł w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0" na zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych.

Dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zostanie przeznaczone na zakup nowości wydawniczych we wszystkich filiach oraz opłacenie zdalnego dostępu do ebooków i audiobooków na platformie Legimi. Już w listopadzie i w grudniu nowe pozycje będą mogły cieszyć naszych czytelników.

logo BN

Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0.