Nowa nawierzchnia w obrębie Słonecznej i Polnej w Piławie Dolnej

2020-08-20

Nowa nawierzchnia w obrębie Słonecznej i Polnej w Piławie Dolnej

Zakończono roboty drogowe w obrębie ulic Słonecznej i Polnej w Piławie Dolnej. Inwestycja realizowana była dzięki wsparciu z budżetu województwa dolnośląskiego (poza wsparciem unijnym). Koszt dofinansowania wyniósł 418 086,47 zł.

Przedsięwzięcie pn. "Piława Dolna II - droga dojazdowa do gruntów rolnych niezrealizowanych na terenie obrębu/wsi objętego PROW" było kontynuacją zadania zrealizowanego w ubiegłym roku na ul. Słonecznej. Tym razem nowa nawierzchnia bitumiczna wykonana została na odcinku o dł. 0,87 km. Realizacja inwestycji była możliwa dzięki procesowi scalania przeprowadzonemu w Piławie Dolnej.

Nowa nawierzchnia w obrębie Słonecznej i Polnej - stan przed inwestycjąNowa nawierzchnia w obrębie Słonecznej i Polnej - stan po inwestycji