Niemieccy goście z wizytą we Włókach

2019-11-08

Niemieccy goście z wizytą we Włókach

Delegacja z niemieckiej Brandenburgii w ubiegłym tygodniu odwiedziła nasz region na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Celem wizyty niemieckich liderów było poznanie najciekawszych miejsc naszego województwa - w tym tych nagrodzonych w konkursie "Piękna Wieś Dolnośląska".

W czwartek przedstawiciele UMWD wraz ze swoimi gośćmi odwiedzili Gnejsy we Włókach.

Projekt "Nowe życie Gnejsów we Włókach" w 2019 r. zajął pierwsze miejsce w kategorii "Najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi". Kapituła konkursu doceniła wielofunkcyjne zagospodarowanie terenu oraz zaangażowanie mieszkańców Włók.

Niemieccy goście z wizytą we WłókachNiemieccy goście z wizytą we WłókachNiemieccy goście z wizytą we WłókachNiemieccy goście z wizytą we WłókachNiemieccy goście z wizytą we Włókach