AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2020-09-01

Nić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z seniorami

aktualności Gmina Dzierżoniów

"Nić Pokoleniowa" - pod takim hasłem w sobotę 29 sierpnia w Jodłowniku odbyło się spotkanie mające na celu zacieśnienie więzi pomiędzy młodzieżą a seniorami.

Uczestnicy warsztatów wspólnie przygotowywali pierogi, a także - pod okiem Grupy Twórczej działającej przy bibliotece w Ostroszowicach - uczyli się wykonywania kwiatów z bibuły. Ponadto młodzież zorganizowała dla seniorów zabawę w podchody i festiwal kolorów. Nie zabrakło również wspólnych zabaw i konkursów.

Jak podkreślają organizatorzy z Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów, całe przedsięwzięcie uważają za bardzo udane i mają nadzieję, że to nie ostatnia wspólna impreza!

Nić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z senioramiNić Pokoleniowa - warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów z seniorami
powrót do poprzedniej strony