Strona główna

Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów na zakończenie roku szkolnego 2023/2024

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2024-06-24

Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów na zakończenie roku szkolnego 2023/2024

aktualności Gmina Dzierżoniów

Wójt Gminy Dzierżoniów na zakończenie roku szkolnego 2023/2024 przyznał nagrody finansowe uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Dzierżoniów.

Nagrody zostały przyznane za wysokie wyniki w nauce oraz za wysokie wyniki w rywalizacji sportowej zgodnie z Zarządzeniem Nr 529/23/23 Wójta Gminy Dzierżoniów z dnia 07.03.2023 r. w sprawie zasad przyznawania nagród Wójta Gminy Dzierżoniów dla uczniów gminnych szkół podstawowych osiągających wysokie wyniki w nauce lub w rywalizacji sportowej.

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Mościsku nagrody otrzymali:
za wysokie wyniki w nauce

  1. Wiktoria Szostka
  2. Bartosz Bieńkowski

za wyniki w rywalizacji sportowej

  1. Wiktoria Szóstka
  2. Milena Zaczkiewicz
  3. Lena Słowikowska

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Piławie Dolnej nagrody otrzymali:
za wysokie wyniki w nauce

  1. Aleksandra Toboła
  2. Michalina Kołaciak
  3. Michalina Malinowska
  4. Michalina Żygadło
  5. Magdalena Ostrowska
  6. Małgorzata Trela
  7. Maksymilian Kruszyński
  8. Karol Fabian
  9. Julia Malinowska
  10. Bartosz Dąbrowski
  11. Adam Gendasz
  12. Nicola Rybarczyk
  13. Natalia Czerwińska
  14. Kacper Marszczewski

za wyniki sportowe

  1. Jan Wysocki
  2. Piotr Oporski
  3. Kacper Jóźwiak
  4. Dawid Czernysz
  5. Oskar Przednowek
  6. Karol Fabian
  7. Wiktoria Szafrańska
  8. Maja Wojdyła
  9. Zuzanna Porębska
  10. Julia Cech
  11. Joanna Juraszek
  12. Alan Adamczyk
  13. Marcel Horodyski
  14. Adam Gendasz
  15. Bartosz Dąbrowski
  16. Łukasz Olejko - Błoch
  17. Natalia Dyś
  18. Adam Gąsior
  19. Magdalena Ostrowska
  20. Maja Porębska
  21. Kajetan Potoczek
  22. Maria Rybacka
  23. Nicola Rybarczyk
  24. Filip Stańczak
  25. Wojciech Stroka
  26. Amelia Szafrańska
  27. Małgorzata Trela
  28. Mateusz Tubicz
  29. Michalina Żygadło
  30. Nadia Ciepłuch
  31. Moniak Drabik
  32. Klaudia Kolat

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ostroszowicach nagrody otrzymali:
za wysokie wyniki w nauce

  1. Weronika Radzińska
  2. Bartosz Wendelski
  3. Jakub Dechnik
  4. Wiktoria Wojdyło
  5. Hanna Mazanowska

za wyniki w rywalizacji sportowej

  1. Wiktoria Wojdyło
  2. Emilia Wyka
  3. Milena Błażkiewicz
  4. Weronika Radzińska
  5. Zuzanna Paterek
  6. Lena Błażkiewicz
  7. Maria Stępień
  8. Bartosz Wendelski
  9. Dawid Pasternak
  10. Kamil Wójcik
  11. Mikołaj Połcik

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie nagrody otrzymali:
za wysokie wyniki w nauce

  1. Maja Zawadzka
  2. Sebastian Czerwonka
  3. Katarzyna Szachniewicz
  4. Alex Krupski
  5. Franciszek Kostek
  6. Daniel Gorlicki
  7. Damian Jędrysiak
  8. Karolina Wójcik

za wyniki w rywalizacji sportowej

  1. Daniel Gorlicki

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

powrót do poprzedniej strony