Strona główna

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2023-10-18

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

aktualności Gmina Dzierżoniów

Jak co roku wyróżniający się nauczyciele z gminnych placówek oświatowych otrzymali nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów. Okazją do przyznania wyróżnień był Dzień Edukacji Narodowej.

W piątek 13 października listy gratulacyjne wręczyli pedagogom wójt Marek Chmielewski oraz sekretarz Ryszard Brzeski. Złożyli nauczycielom oraz dyrektorom życzenia i podziękowali im za zaangażowanie oraz codzienną trudną i odpowiedzialną pracę.

W tym roku nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów otrzymali: Joanna Bełtowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach, Ewa Sokołowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, Monika Adamska-Tchoryk ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie, Adam Dąbrowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku oraz dyrektorzy placówek oświatowych Elżbieta Kędzierska-Dydo, Sylwia Toboła oraz Jacek Dzwolak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieli
powrót do poprzedniej strony