2018-10-12

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

Jak co roku wyróżniający się nauczyciele z gminnych placówek oświatowych odebrali nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów. Okazją do przyznania wyróżnień był zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej.

W czwartek listy gratulacyjne wręczyła pedagogom zastępca wójta Jolanta Zarzeka. Złożyła nauczycielom życzenia i podziękowała im za zaangażowanie oraz codzienną trudną i odpowiedzialną pracę. Pogratulowała im także wytrwałości i życzyła dalszej satysfakcji z codziennej pracy z uczniami.

W tym roku nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów otrzymały: Magdalena Onderka - nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku, Katarzyna Koselska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Sylwia Toboła - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, Monika Kossakowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach oraz Anna Bukowska z Gimnazjum Gminnego im. ks. Jana Melca w Dzierżoniowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.