Nabór dzieci do Żłobka Gminnego "Sudeckie Skrzaty"

2021-03-29

Nabór dzieci do Żłobka Gminnego "Sudeckie Skrzaty"

1 kwietnia rusza nabór dzieci w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat do Żłobka Gminnego "Sudeckie Skrzaty" przy ul. Ząbkowickiej 70 w Dzierżoniowie. Rekrutacja potrwa do 30 kwietnia 2021 roku.

Dokumenty rekrutacyjne:

Dokumenty dostępne są również w sekretariacie Żłobka Gminnego "Sudeckie Skrzaty".

Wypełnione zgłoszenia należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem "Rekrutacja do Żłobka Gminnego Sudeckie Skrzaty na rok szkolny 2021/2022" w sekretariacie żłobka.

W naborze pierwszeństwo będą mieć dzieci mieszkające na terenie gminy Dzierżoniów.

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2021/2022 zostały określone w harmonogramie:

Lista dzieci zostanie wywieszona na tablicy informacyjnej w budynku Żłobka Gminnego "Sudeckie Skrzaty" w terminie do 10 maja 2021 r.

W przypadku pytań lub trudności związanych z pozyskiwaniem informacji na temat rekrutacji przez osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, prosimy o kontakt mailowy: dyrektor@sudeckieskrzaty.pl albo pod numerami telefonu: 798 705 371 lub 798 705 366.

Projekt "Żłobek równych szans w Gminie Dzierżoniów" współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 - 2020.