Młodzieżowa Rada Gminy Dzierżoniów III kadencji wybrana

2021-12-03

Młodzieżowa Rada Gminy Dzierżoniów III kadencji wybrana

Znamy już wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów, które odbyły się 1 grudnia. Kadencja nowej Rady potrwa dwa lata.

Głos na przyszłych radnych mogły oddać osoby w wieku od 13 do 19 roku życia zamieszkujące poszczególne okręgi wyborcze.

Radni zostali wyłonieni w 4 okręgach:

• I Okręg Wyborczy (Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku) obejmujący miejscowości: Mościsko i Nowizna:
    1. Oliwier Cichy,
    2. Piotr Magda,
  • II Okręg Wyborczy (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II) obejmujący miejscowości: Jędrzejowice, Kiełczyn, Książnica, Tuszyn, Włóki, Uciechów z przysiółkami Kołaczów i Dębowa Góra:
    1. Maja Polejańczyk,
    2. Hanna Horoszkiewicz,
    3. Emilia Szustka,
    4. Jakub Małek,
  • III Okręg Wyborczy (Szkoła Podstawa im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej) obejmujący miejscowości: Dobrocin z przysiółkiem Marianówek, Piława Dolna, Roztocznik z przysiółkami Byszów i Dobrocinek:
    1. Michał Więckowski,
    2. Michał Sochalski,