Strona główna

Lipcowe półkolonie w gminie Dzierżoniów

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2023-07-21

Lipcowe półkolonie w gminie Dzierżoniów

aktualności Gmina Dzierżoniów

Od początku lipca w szkołach podstawowych na terenie gminy Dzierżoniów trwają półkolonie. Na uczniów czeka wiele atrakcji - wycieczki, zajęcia sportowe, gry, zabawy i warsztaty.

W tym tygodniu półkolonie odbywają się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku. W poprzednich tygodniach odbyły się w Szkole Podstawowej w Tuszynie oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej. Kolejne 5-dniowe zajęcia, a zarazem ostatnie planowane są w szkole w Ostroszowicach.

W każdy piątek na zakończenie półkolonii w poszczególnych miejscowościach organizowane są festyny z malowaniem twarzy, dmuchańcami, strzelaniem z łuku, grami i zabawami integracyjnymi.

Projekt współfinansowany jest przez gminę Dzierżoniów, która pokrywa koszty zatrudnienia opiekunów, a koordynatorem Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta.

Zdjęcia: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów
SP w Tuszynie
SP w Piławie Dolnej
ZSP w Mościsku

Lipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie DzierżoniówLipcowe półkolonie w gminie Dzierżoniów
powrót do poprzedniej strony