Liderzy z Podkarpacia z wizytą w gminie Dzierżoniów

2020-08-31

Liderzy z Podkarpacia z wizytą w gminie Dzierżoniów

Lokalni liderzy z Podkarpacia odwiedzili 28 sierpnia gminę Dzierżoniów, aby poznać oferty naszych wiosek tematycznych. Ich wybór padł na Owiesno - Wieś Okrągłego Zamku, Piławę Dolną - Wieś Magicznego Kamienia, Dobrocin - Wioskę Bajek i Legend oraz Uciechów - Wioskę Dobrego Humoru.

Nasi goście wzięli udział w licznych warsztatach, grach terenowych i konkursach. Spotkali się też z Wójtem Gminy Dzierżoniów Markiem Chmielewskim i jego zastępcą Jolantą Zarzeką.

Uczestnicy wyjazdu pochodzą z trzech Lokalnych Grup Działania z terenu woj. podkarpackiego: LGD Pogórze Przemysko-Dynowskie, Stowarzyszenie Kraina Sanu - Lokalna Grupa Działania oraz LGD Liwocz.

Opiekę merytoryczną nad uczestnikami sprawował Krzysztof Szustka - krajowy Animator Wiosek Tematycznych z portalu wioska-tematyczna.pl.

Zdjęcia: Krzysztof Szustka