LGD Ślężanie zaprasza na spotkanie konsultacyjne

2020-03-09

LGD Ślężanie zaprasza na spotkanie konsultacyjne

Lokalna Grupa Działania "Ślężanie", jako jedna z 8 na 16 działających na Dolnym Śląsku, po raz drugi wypracowała dodatkowe środki na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju. Podobnie jak poprzednim razem, będzie to kwota 770 tys. zł.

Wpisując taką kwotę do budżetu Strategii, musimy wybrać działania i dokonać zmian wskaźników. Aby to zrobić, chcemy najpierw poznać zdanie członków naszej LGD oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców obszaru gmin członkowskich (gminy: Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Łagiewniki, Marcinowice, Mietków, Niemcza, Piława Górna i Sobótka).

W tym celu zapraszamy zainteresowane osoby na spotkanie konsultacyjne, podczas którego przedstawimy założenia możliwych zmian Strategii. Spotkanie odbędzie się w sali nr 11 Urzędu Miasta i Gminy Sobótka (Rynek 1) w dniu 13 marca br. (piątek), o godz. 12:00. Wypracowane zmiany zostaną zatwierdzone na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków w dniu 24 marca br.

LGD Ślężanie