Konkurs Radia Wrocław. Oddaj głos na Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich

2021-03-08

Konkurs Radia Wrocław. Oddaj głos na Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich

Radio Wrocław ogłosiło konkurs na najlepsze organizacje ekologiczne działające na Dolnym Śląsku. Zachęcamy do oddania głosu na Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich (STGGS), którego członkiem jest gmina Dzierżoniów.

STGGS działa od 1998 roku. W jego skład wchodzą gminy położone u podnóża Gór Sowich. Jak czytamy na stronie Radia Wrocław, "...tam gdzie turystyka - tam nierozerwalnie pojawia się przyroda i ekologia. Tym bardziej że w tym rejonie znajdziemy obszary Natura 2000 i Park Krajobrazowy Gór Sowich. Działalność Stowarzyszenia to m.in projekty promujące atrakcje przyrodnicze w postaci bogatej fauny i flory. To akcje pokazujące różne gatunki, żyjące na tym terenie: jak muflony, sowy czy nietoperze. To także akcje wymierzone w śmieci, które w lasach i górach znajdować się nie powinny".

Głosowanie potrwa do 20 marca do 15:30. Swój głos można oddawać codziennie na stronie: www.radiowroclaw.pl.