2023-02-16

Konkurs "Palma Wielkanocna"

Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Wrocławiu po raz kolejny organizuje wielkanocny konkurs, którego celem jest popularyzacja wyrobów ludowych oraz rękodzielniczych.

Konkurs pt. "Palma Wielkanocna", skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich i polega na wykonaniu palmy wielkanocnej. Pracę można wykonać dowolną techniką, przy czym preferowane jest użycie materiałów i surowców pochodzenia naturalnego, maksymalna wysokość palmy wielkanocnej nie może przekraczać 60 cm.

Termin nadsyłania prac upływa w dniu 31.03.2023 r.

Każdy Uczestnik (KGW) może zgłosić do Konkursu maksymalnie jedną samodzielnie wykonaną pracę konkursową w postaci palmy wielkanocnej.

Organizator przewiduje nagrody rzeczowe za zajęcie I, II i III miejsca w konkursie.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Konkurs Palma Wielkanocna