Strona główna

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2019-07-15

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

aktualności Gmina Dzierżoniów

Wydział Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu dzierżoniowskiego. Autorzy trzech najpiękniejszych wieńców otrzymają nagrody pieniężne w wysokości od 500 zł za miejsce trzecie do 1000 zł dla zdobywcy miejsca pierwszego.

Najpiękniejszy wieniec będzie ponadto reprezentował powiat na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w dniu 8 września w Niemczy.

Konkurs jest adresowany do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. Zgłaszać do konkursu można jedynie wieńce tradycyjne, to znaczy takie w kształcie korony i wykonane tylko z naturalnych materiałów (bez elementów plastiku, styropianu czy sztucznych kwiatów).

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać mailem na adres: dudlejt@pow.dzierzoniow.pl lub składać osobiście w siedzibie organizatora: Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Rynek 27 (pok. 304), 58-200 Dzierżoniów. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 23 sierpnia 2019 roku o godzinie 14:00.

Więcej informacji o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: 74 832 36 62.

Źródło: http://www.pow.dzierzoniow.pl

powrót do poprzedniej strony