Kolejne zmiany w bibliotece w Uciechowie

2020-03-17

Kolejne zmiany w bibliotece w Uciechowie

W bibliotece w Uciechowie przeprowadzono kolejne prace modernizacyjne. Dokończony został remont salki na parterze, w której położono panele. Przeprowadzono również kapitalny remont toalety.

Na realizację zadania mieszkańcy Uciechowa przeznaczyli 13 872,45 zł ze środków funduszu sołeckiego. Roboty wykonali pracownicy zatrudnieni przez gminę Dzierżoniów oraz firma zewnętrzna.

To kolejne prace w bibliotece w Uciechowie. W ubiegłym roku wyremontowany został korytarz na pierwszym piętrze budynku.