Strona główna

Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2019-10-18

Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic

aktualności Gmina Dzierżoniów

Młodzi unihokeiści z naszej gminy odnieśli kolejne sportowe sukcesy. 11 października w Imbramowicach w ramach Igrzysk Dzieci rozegrane zostały zawody dla uczniów klas IV-VI. Z kolei 15 października w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odbył się finał strefy wałbrzyskiej dla dziewcząt i chłopców z klas VII-VIII.

Koordynatorem zawodów w Ibramowicach był Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu. W rywalizacji sportowej wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące szkoły podstawowe w Ostroszowicach i w Piławie Dolnej.

I miejsce wśród dziewcząt, jak i wśród chłopców, zajęła szkoła z Piławy Dolnej. II miejsce zajęła szkoła w Imbramowicach (także wśród dziewcząt i chłopców), III miejsca zdobyła natomiast szkoła z Ostroszowic. Finały Dolnego Śląska odbędą się w Szkole Podstawowej w Piławie Dolnej. Dziewczęta zagrają 23 października, a chłopcy - 24 października.

Z kolei finały strefy wałbrzyskiej w unihokeju dla dziewcząt i chłopców, które odbyły się 15 października w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej, zorganizowane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS "Dolny Śląsk" dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej.

Wśród dziewcząt I miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Piławie Dolnej, II - Szkole Podstawowej w Ostroszowicach i III - Szkole Podstawowej w Imbramowicach. W sportowych zmaganiach chłopców I miejsce zdobyła natomiast reprezentacja Szkoły Podstawowej w Imbramowicach, a II - Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej. Na III miejscu podium uplasowała się Szkoła Podstawowa z Ostroszowic.

Dziewczęta z Piławy Dolnej i z Ostroszowic zapewniły sobie tym samym awans do finału Dolnego Śląska, który odbędzie się 30 października w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Uczniowie z Piławy Dolnej i Imbramowic wystąpią 31 października również na hali dzierżoniowskiego OSiR-u.

Już dziś zapraszamy sympatyków unihokeja na finały Dolnego Śląska, w których spotkają się najlepsze drużyny ze strefy legnickiej, wrocławskiej, jeleniogórskiej i wałbrzyskiej.

Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Ibramowice)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Ibramowice)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Ibramowice)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Ibramowice)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Piława Dolna)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Piława Dolna)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Piława Dolna)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Piława Dolna)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Piława Dolna)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Piława Dolna)Kolejne sukcesy unihokeistów z Piławy Dolnej i Ostroszowic (Piława Dolna)
powrót do poprzedniej strony