Strona główna

Kolejne "Sowiogórskie Rodeo" za nami!

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2026-06-01

Kolejne "Sowiogórskie Rodeo" za nami!

aktualności Gmina Dzierżoniów

Kto nie dotarł, ten może żałować. Kolejne "Sowiogórskie Rodeo" w Kiełczynie za nami. Impreza zorganizowana wspólnie przez Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy Dzierżoniów w niezwykle malowniczym miejscu jakim jest Kiełczyn, była znakomitą okazją do podziwiania pięknych koni, znakomitych umiejętności jeździeckich, występów artystycznych, do skosztowania pysznego jedzenia i w ogóle do świetnej zabawy dla starszych i dla młodszych, przy zagwarantowanej tego dnia wspaniałej pogodzie.

Oprócz setek widzów, w "Sowiogórskim Rodeo" tradycyjnie uczestniczyli też Marcin Pięt - wójt Gminy Dzierżoniów, starosta Grzegorz Kosowski oraz Grzegorz Włodek - przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów. Wszyscy, którzy w sobotę wybrali się do Kiełczyna przyznają, że cztery godziny spędzone na "Sowiogórskim Rodeo" to przynajmniej cztery miesiące świetnych wspomnień.

Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!Kolejne Sowiogórskie Rodeo za nami!
powrót do poprzedniej strony