Kolejne "Sowiogórskie Rodeo" za nami!
Kto nie dotarł, ten może żałować. Kolejne "Sowiogórskie Rodeo" w Kiełczynie za nami. Impreza zorganizowana wspólnie przez Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy Dzierżoniów w niezwykle malowniczym miejscu jakim jest Kiełczyn, była znakomitą okazją do podziwiania pięknych koni, znakomitych umiejętności jeździeckich, występów artystycznych, do skosztowania pysznego jedzenia i w ogóle do świetnej zabawy dla starszych i dla młodszych, przy zagwarantowanej tego dnia wspaniałej pogodzie.
Oprócz setek widzów, w "Sowiogórskim Rodeo" tradycyjnie uczestniczyli też Marcin Pięt - wójt Gminy Dzierżoniów, starosta Grzegorz Kosowski oraz Grzegorz Włodek - przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów. Wszyscy, którzy w sobotę wybrali się do Kiełczyna przyznają, że cztery godziny spędzone na "Sowiogórskim Rodeo" to przynajmniej cztery miesiące świetnych wspomnień.



















