Kolejna inwestycja drogowa zakończona

2020-12-31

Kolejna inwestycja drogowa zakończona

W połowie grudnia zakończył się remont ul. Kościelnej w Mościsku. Koszt inwestycji pod nazwą: "Remont drogi gminnej nr 116946D ul. Kościelnej w Mościsku" zamknął się kwotą 343 206,90 zł.

W ramach zadania wyremontowano nawierzchnię drogi na łącznej długości 1 km oraz częściowo uregulowano odpływ wód opadowych z pasa drogowego i przyległych posesji. Wykonane prace znacząco poprawiły bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego oraz mieszkańców.

Gmina Dzierżoniów na ww. zadanie pozyskała dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 240 244,83 zł.

Kolejna inwestycja drogowa zakończonaKolejna inwestycja drogowa zakończonaKolejna inwestycja drogowa zakończonaKolejna inwestycja drogowa zakończona