AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2024-01-08

Kolędowanie w Uciechowie

aktualności Gmina Dzierżoniów

Mieszkańcy i przyjaciele Uciechowa spotkali się 7 stycznia 2024 r. w sali wiejskiej żeby wspólnie spędzić czas w świątecznej atmosferze. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez stowarzyszenie "Uciechów-Moja Wieś", Koło Gospodyń Wiejskich z Uciechowa oraz organy sołectwa.

Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili młodzi artyści: urocze przedszkolaki z Uciechowa, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie oraz młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. Mieszkańcy śpiewali kolędy razem z muzyczną rodziną Państwa Wszół z Uciechowa oraz z zespołem Uciecho-Wianki.

W spotkaniu uczestniczyli: Marcin Pięt - pełniący funkcję wójta gminy Dzierżoniów, Elżbieta Kędzierska-Dydo - dyrektor Szkoły Podstawowej w Tuszynie, Agata Kostek-Płaczek - sołtys wsi Uciechów i księża: Stanisław Kucharski i Adam Woźniak.

Za przygotowanie tego świątecznego spotkania wszystkim organizatorom i opiekunom artystów bardzo dziękujemy!

Kolędowanie w UciechowieKolędowanie w UciechowieKolędowanie w UciechowieKolędowanie w UciechowieKolędowanie w UciechowieKolędowanie w UciechowieKolędowanie w Uciechowie
powrót do poprzedniej strony