AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2019-03-12

"Kobieteria" w bollywoodzkim klimacie

aktualności Gmina Dzierżoniów

Wielobarwne stroje, błyszcząca biżuteria i egzotyczne tańce towarzyszyły tegorocznej "Marcowej Kobieterii". Aktywne kobiety z gminy Dzierżoniów już po raz dziesiąty wspólnie świętowały Dzień Kobiet - tym razem w klimacie "Bollywood".

Spotkanie odbyło się w sobotę 9 marca w Mościsku. Organizatorki - mieszkanki Mościska - zadbały o piękny wystrój sali, poczęstunek i oprawę artystyczną. Ich zaangażowanie sprawiło, że kolejna edycja wydarzenia była równie udana jak poprzednie.

Dodatkową atrakcją były występy artystyczne: pań Mościska oraz tancerki Bollywood z Wrocławia, która dodatkowo przeprowadziła krótki warsztat taneczny dla chętnych.

Spotkanie uświetniły przedstawicielki zaprzyjaźnionych organizacji, firm i instytucji z naszego regionu. "Marcowa Kobieteria" tradycyjnie była okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale także do integracji. Taka formuła imprezy już po raz kolejny pokazała kreatywność, duży dystans i poczucie humoru lokalnych liderek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na jego kolejną edycję, która odbędzie się w Roztoczniku - w 2020 roku organizatorkami imprezy będą panie z Roztocznika, Uciechowa i Dobrocina.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
Zdjęcia: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta

powrót do poprzedniej strony