2020-10-14

Kobieca infolinia - Gedeon Richter i Fundacja Edukacji Społecznej w trosce o zdrowie kobiet

24 września wystartowała bezpłatna infolinia dla pełnoletnich kobiet, które znajdują się w trudnym życiowo momencie i potrzebują rozmowy ze specjalistą. Psycholodzy posiadający wieloletnie doświadczenie pełnią dyżury w poniedziałki (17:00 - 21:00) oraz w czwartki (10:00 - 14:00) pod bezpłatnym numerem telefonu 800 909 444.

Eksperci dyżurujący na infolinii oferują wsparcie w zakresie psychologicznym, terapeutycznym, rozwojowym, m.in. w przypadku przeżywania silnego stresu, trudności wychowawczych, problemu radzenia sobie z trudnymi emocjami, czy doświadczania przemocy psychicznej i fizycznej. Specjaliści kierują się zasadą poufności zasłyszanych treści oraz anonimowości dzwoniącego. Ponadto dbają o poszanowanie każdej osoby, która zwraca się po pomoc, bez jej oceniania i wartościowania postaw czy zachowań.

Szczegóły na stronie: infowire.pl.