Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza. Rusza nabór wniosków

2020-04-16

Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza. Rusza nabór wniosków

Oddział Terenowy Stowarzyszenia "Wolna Przedsiębiorczość" w Świdnicy ogłasza nabór wniosków o grant w ramach projektu pn. "Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin Obszaru Ziemi Dzierżoniowsko-Kłodzko-Ząbkowickiej (ZKD)".

Przedmiotem konkursu jest udzielenie grantów na realizację projektów polegających na wymianie źródła ciepła na instalacje wykorzystujące odnawialne źródła ciepła lub ewentualnie paliwa gazowe. Wymianie podlegać będą jedynie źródła wysokoemisyjne na paliwo stałe (nie podlegają jej użytkowane kotły gazowe i olejowe, nie dopuszcza się też wymiany użytkowanych kotłów innych niż gazowe i olejowe na kotły węglowe i olejowe).

Cała dokumentacja wraz z załącznikami znajduje się na stronie Lidera projektu: eko-cieplo.com.