2019-10-30

Klub Senior+ w Piławie Dolnej

W październiku zostały zakończone roboty budowlane przy realizacji projektu pn. "Adaptacja pomieszczeń na Klub SENIOR+" na parterze pałacu przy ul. Błotnistej 12 w Piławie Dolnej.

W ramach prac adaptacyjnych odnowione zostały: sala klubowa, sala do ćwiczeń rehabilitacyjnych, szatnia, pomieszczenie kuchenne, oranżeria i sanitariaty. Wymieniono też instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną wraz z montażem nowych punktów świetlnych i oświetlenia awaryjnego. Na potrzeby centralnego ogrzewania wykonana została również kotłownia wraz z instalacją gazową i przyłączem.

W listopadzie gmina Dzierżoniów będzie doposażać Klub SENIOR+ w Piławie Dolnej w sprzęt rehabilitacyjny, meble i inne niezbędne urządzenia umożliwiające naszym seniorom spędzanie wolnego czasu w jak najlepszych warunkach.

Zadanie realizowane jest przy udziale dofinansowania w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020, Moduł I - Utworzenie lub wyposażenie Dziennego Domu "Senior+/Klubu Senior+".

Klub Senior+ w Piławie DolnejKlub Senior+ w Piławie DolnejKlub Senior+ w Piławie DolnejKlub Senior+ w Piławie Dolnej