Strona główna

Jubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy Dzierżoniów

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2022-11-24

Jubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy Dzierżoniów

aktualności Gmina Dzierżoniów

Kolejny raz przedstawiciele instytucji, organizacji i stowarzyszeń działających na terenie Gminy Dzierżoniów, spotkali się aby wymienić doświadczenia, poznać się, porozmawiać i podsumować kolejny rok pracy. W sali przy Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku pojawili się przedstawiciele 31 aktywnych grup.

Do Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy Dzierżoniów w piątek 18 listopada przyjęto tym razem Klub Sportowy "Barys" oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Remontu i Renowacji Zabytkowego Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej z Dzieciątkiem Jezus w Kiełczynie. Podpisy złożono na dokumentach oraz na banerze, na którym robi się tłoczno! Wypity sok z cytryny smakował nowym członkom wybornie, o czym świadczyły szerokie uśmiechy.

Dziesięć lat Partnerstwa to okazja do podsumowań. Wzruszenie przeplatało się więc z salwami śmiechu, gdy na sali pojawiały się kolejne postacie kojarzone ze spotkań z lat poprzednich. Wspólna organizacja spotkania i zaangażowanie wszystkich uczestników okazało się podstawą sukcesu. Naładowani pozytywną energią członkowie Partnerstwa z nadzieją spoglądają na nadchodzące miesiące.

Autor: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów

Jubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy DzierżoniówJubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy DzierżoniówJubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy DzierżoniówJubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy DzierżoniówJubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy DzierżoniówJubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy DzierżoniówJubileusz Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy Dzierżoniów
powrót do poprzedniej strony