2019-06-03

Jak ryby w wodzie

Na bielawskim Aquariusie w piątek 31 maja odbyły się zawody pływackie uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dzierżoniów oraz gminy Stoszowice.

Zawodnicy rywalizowali o puchar Wójta Gminy Stoszowice (uczniowie klas I-III) oraz o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów (uczniowie klas IV-VIII). Organizatorami imprezy były: gmina Dzierżoniów, gmina Stoszowice, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku, Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stoszowicach.

Po zaciętej sportowej rywalizacji I miejsce i puchar Wójta Gminy Stoszowice (w kategorii klas I-III) wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Budzowie z filią w Grodziszczu. Z kolei puchar Wójta Gminy Dzierżoniów (w kat. klas IV-VIII) zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ostroszowicach.

Pełne wyniki zawodów:

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.